http://youtu.be/XUXurYHNoEA&autoplej=1&kolorek=123456&lup=1&typek=1


Statystyki

Forum Kanarka Harceńskiego

Archiwum

Pamiętaj by nie: ˇ atakować gości lub użytkowników odwiedzających stronę.ˇ floodować i nie spamować.ˇ używać wulgaryzmów. Treści wulgarne i obrażające inne osoby są niedozwolone i będą usuwane.

Zaproszenie

2012-05-16 14:00:09, komentarzy: 301

                                                                   

 

Zapraszam do wpisywania się na forum kanarka harceńskiego


 

 
dzisiaj 23-08-2013 13:56

Koniec bezkarności internetowych "hejterów"

 

To ko­niec fali nie­na­wi­ści w sieci. Ci, któ­rzy ob­ra­ża­ją i po­ma­wia­ją in­nych na fo­rach in­ter­ne­to­wych, nie mogą już czuć się bez­kar­nie. Na­czel­ny Sąd Ad­mi­ni­stra­cyj­ny wydał de­cy­zję, dzię­ki któ­rej zdo­by­cie da­nych oso­bo­wych tzw. "trol­li" bę­dzie dużo ła­twiej­sze. O takie in­for­ma­cje może teraz wy­stą­pić nie tylko pro­ku­ra­tu­ra. Takie prawo ma też każda osoba fi­zycz­na i firma, które wy­ka­żą, że jest to nie­zbęd­ne dla ochro­ny dóbr oso­bi­stych i do­bre­go imie­nia. Na­mie­rze­nie "hej­te­ra" może trwać tylko kilka minut. (JS)


 


« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Admin 11:40, 28 września 2018

  W tym roku na Ornitologicznych Mistrzostwach Polski 2018 kanarków harceńskich będzie obsługa audio video telewizor 32" oraz będą nagrywane wszystkie kolekcje kanarków harceńskich będzie jakość Ful Hd Dolby Digital Stereo oraz po zakończeniu mistrzostw będzie możliwość posłuchania nagrań i nabycie płytki DVD z nagraniami wszystkich kolekcji.
  Obsługa Jan Sałatyński

  Odpowiedz
 • Maciej 17:19, 5 września 2018

  Co tam w hodowli u pana? Ryszard po chwili wolności swoją księgę uczynił własnym monologiem.

  Odpowiedz
 • Admin 19:26, 5 września 2018

  U mnie jest OK 16 samczyków po samiczkach od Mistrza Polski 2015. Mają wszystkie tury.

  Odpowiedz
 • Admin 13:09, 28 lipca 2018

  Witam w załączniku przesyłam regulamin konkursu kanarka śpiewającego który zatwierdziła Rada Federacji PFO i żaden Kaminski czy kto inny nie ma prawa tego zmieniać. Jest w regulaminie ujęty najlepszy ptak konkursu i wszystko ma być zgodne z regulaminem
  Jan Sałatyński

  https://lookaside.fbsbx.com/file/regulamin.pdf?token=AWw59JFvz3Ec1hxpbaXkXwNsdmIdQ0iEr3510wtecgCJTiExzbI7MmdZg_6fSbNluJUmTfZoe_Bw1F8nrpS5b-HdGmtPsXgPISkZGDiRQiSnaiBtH7WhrDEhxTs1hSgp8Eg82f_FDzR79c94cY103nCD2ITRE-fMx-iNf47HvMkViQ

  Odpowiedz
 • Admin 9:27, 28 lipca 2018

  Poczta Polska zawiesza usługę przesyłania owadów oraz żywych ptaków
  Aktualność z dnia: 27.07.2018
  Share on FacebookShare on Google+

  Informujemy, iż ze względu na panujące warunki atmosferyczne, Poczta Polska od 28 lipca 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r. zawiesza przyjmowanie przesyłek zawierających żywe ptaki albo owady.

  Decyzja została podjęta w celu ochrony życia i zdrowia zwierząt.

  Ograniczenia dotyczą usługi paczka pocztowa oraz Pocztex.

  Odpowiedz
 • Admin 13:44, 20 lipca 2018

  Regulamin Sekcji Kanarków Śpiewających

  http://www.pfo.info.pl/images/sks/regsks.pdf

  Deklaracja przynależności do Sekcji Kanarków Śpiewających

  http://www.pfo.info.pl/images/sks/druksks.pdf

  Odpowiedz
 • Admin 11:32, 29 maja 2018

  Komunikat 4/2018 - spotkanie PFO z hodowcami kanarków śpiewających PDF Drukuj

  Rada Federacji zaprasza wszystkich hodowców kanarków śpiewających (harceńskich i wodnotokowych) PFO na spotkanie, które odbędzie się 8 lipca o godzinie 10:00 w siedzibie PFO w Katowicach. Tego dnia wspólnie pochylimy się nad Państwa propozycjami.

  Rada Federacji

  Drodzy Hodowcy kanarków śpiewających,

  Rada PFO po licznych telefonach i sugestiach samych hodowców, postanowiła zmienić charakter spotkania na otwarty dla wszystkich niezależnie od przynależności do stowarzyszenia. Oczywiście RF widzi według państwa potrzeb dwie opcje jako główny punkt naszego zebrania.

  1)Będzie to powołanie Sekcji Kanarków Śpiewających przy PFO.

  2)Założenie niezależnego stowarzyszenia hodowców kanarków śpiewających.

  To jaką opcję państwo wybierzecie zależy od Was. Z tym, że w pierwszym przypadku sekcja będzie się składała tylko i wyłącznie z hodowców zrzeszonych w stowarzyszeniach PFO a druga jest już całkowicie niezależna pod względem swojego wewnętrznego działania.

  W imieniu kolegów z Rady PFO, serdecznie zapraszam.

  Prezydent PFO

  Justyna Krawczyk

  Odpowiedz
 • Harcennn 20:53, 16 maja 2018

  Witam. Od Mistrzostw Świata prawie nikt nie pisze, czy to oznacza że część hodowców zaprzestała hodowli. Nikt nie porusza ciekawych tematów. Może są inne powody.

  Odpowiedz
 • Admin 23:33, 27 kwietnia 2018

  https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=https://pzhkipe.org//download/Dzien_Hodowcy_2018_zaproszenie.pdf?t%3D1524864726

  Odpowiedz
 • hodowca 18:38, 24 kwietnia 2018

  Jeżeli główny i najważniejszy założyciel PFO został wykluczony to PFO powinno zostać rozwiązane i przejść do historii i nie mają prawa numerować swoich mistrzostw jako 81 MP PFO tylko jako 20- te bo wcześniej PFO nie istniało i nie mają prawa zawłaszczać zasług PZHKiPE. PFO zginęło na własne życzenie śmiercią naturalną przez samo wyniszczenie. Już nie będziemy płacić haraczu pośrednikowi.

  Odpowiedz
 • Admin 22:18, 10 kwietnia 2018

  Dnia 10.04.2018 r zmarł nasz kolega Franciszek Jaśniak wieloletni hodowca kanarków harceńskich członek Łódzkiego Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków Ozdobnych.

  Odpowiedz
 • Hodowca 9:30, 27 lutego 2018

  Wszystkim są znane wyniki ostatnich mistrzostw świata w Włoszech .Gratulacje dla naszych kolegów ,wielkie osiągnięcie .Teraz przyszedł czas na wyhodowanie nowych mistrzów ,a dobrego materiału w naszych hodowlach nie brakuje .Gdyby tak jeszcze było więcej życzliwości i normalnego koleżeństwa takiego jak było dawniej przed 1990 rokiem to nasze pupile zdobywały by same trofea na takich konkursach jak MŚ .Dzisiaj brakuje np:wymiany materiału hodowlanego ,czy odstąpienie ,ba nawet sprzedaż dobrych ptaków .Tego nam wszystkim naprawdę brakuje .A tylko takie zachowania podnoszą konkurencyjność oraz poziom naszych hodowli .I na koniec pytanie - czy więcej satysfakcji daje zwycięstwo w wyrównanej stawce konkurencyjnej ,czy osiągnięty sukces z słabeuszami .Ja osobiście preferuję to pierwsze .Więc otwórzmy się bądżmy bardziej wyrozumiali to przyniesie więcej korzyści aniżeli strat .

  Odpowiedz
 • Admin 10:39, 17 stycznia 2018

  Szanowni forumowicze teraz kibicujemy Naszym kolegom na Mistrzostwach Świata i wspieramy ich prawdopodobnie dzisiaj zakończy się ocena wszystkich ptaków. Trzymamy kciuki.

  Odpowiedz
 • Admin 7:51, 18 stycznia 2018

  Mistrzostwa Świata Cesena 2018

  1 Miejsce "Złoto" - Mikuła Zdzisław - klasa A - kolekcja 361 punktów

  3 Miejsce "Brąz" - Stec Sławomir - klasa A - kolekcja 359 punktów

  Wielkie Gratulacje dla Naszych Mistrzów.

  Odpowiedz
 • Adam Rudecki 15:56, 18 stycznia 2018

  Panie Macieju nadal trzeba jechać po kanarki do Niemiec? Kanarki są u nas i u naszych południowych sąsiadów.
  Janku Pan Maciej jest takim samym gościem jak Hodowca. Pod rozwagę.

  Odpowiedz
 • Maciej 19:05, 6 stycznia 2018

  Kogo dzisiaj stać by rozpocząć hodowlę kanarka harceńskiego na profesjonalnym poziomie?Przykładowo regał na dziesięć legówek. Kilkadziesiąt klatek pojedynek dla samczyków.Klatki szkoleniowe.Duże fruwalki z oddzielnymi pomieszczeniami dla samiczek i samców.Należy nabyć dobry materiał do lęgów.Posiadać dużo wolnego czasu szczególnie w okresie lęgowym i szkoleniowym.Wyjazd wakacyjny wiąże się ze znajomością osoby która posiada minimum wiedzy i będzie chciała zaopiekować kanarkami.Posiadać bardzo dobre warunki lokalowe. Mnieć kasiorę na wyjazdy związane z konkursami a szczególnie mistrzostwami polski.Gdzie ci następcy?

  Odpowiedz
 • Hodowca 18:17, 8 stycznia 2018

  Dla chcącego nic trudnego ,Ty sam Macieju możesz zostać dobrym przykładem .Zamiast tracenia czasu na rozpisywaniu się samych krytykujących tekstów ,radził bym spróbować kariery w hodowli kanarka harceńskiego .Wiesz jaka to przyjemność wyhodować 90 punktowego kanarka .Spróbuj wówczas sam się przekonasz ,a należeć do grona hodowców tego umiłowanego ptaszka ,marzenie ,czkamy .Jak miło wreszcie było by Cię poznać ,marzenia nas wszystkich -czekamy .

  Odpowiedz
 • Maciej 19:07, 10 stycznia 2018

  Panie Hodowco jeżeli na zewnątrz mamy temperatury minusowe to trudno napisać że mamy upały.

  Odpowiedz
 • Admin 19:17, 10 stycznia 2018

  Pamiętaj Maciej jest gościem.

  Odpowiedz
 • Adam Rudecki 9:58, 13 stycznia 2018

  Sam Pan sobie odpowiedział dlaczego jest tak jak jest. Kilka razy wspomina Pan o atmosferze i minach uczestników na zawodach kanarczanych. Widać że nie brał Pan nigdy udziału w czymś takim bo by Pan wiedział że zachowuje się ciszę aby nie zakłócać odbioru bezpośrednio zaineresowanym słuchaniem danej kolekcji. I kilka słów do Ciebie Janku. Jak ktoś pisze pod pseudonimem a czyni to w sposób kulturalny to nie powód aby go wyzywać. To tyle, koncentracja na kolejnym sezonie hodowlanym wskazana. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
Kreator stron www - przetestuj!