http://youtu.be/XUXurYHNoEA&autoplej=1&kolorek=123456&lup=1&typek=1


Statystyki

Forum Kanarka Harceńskiego

Archiwum

Pamiętaj by nie: ˇ atakować gości lub użytkowników odwiedzających stronę.ˇ floodować i nie spamować.ˇ używać wulgaryzmów. Treści wulgarne i obrażające inne osoby są niedozwolone i będą usuwane.

Zaproszenie

2012-05-16 14:00:09, komentarzy: 302

                                                                   

 

Zapraszam do wpisywania się na forum kanarka harceńskiego


 

 
dzisiaj 23-08-2013 13:56

Koniec bezkarności internetowych "hejterów"

 

To ko­niec fali nie­na­wi­ści w sieci. Ci, któ­rzy ob­ra­ża­ją i po­ma­wia­ją in­nych na fo­rach in­ter­ne­to­wych, nie mogą już czuć się bez­kar­nie. Na­czel­ny Sąd Ad­mi­ni­stra­cyj­ny wydał de­cy­zję, dzię­ki któ­rej zdo­by­cie da­nych oso­bo­wych tzw. "trol­li" bę­dzie dużo ła­twiej­sze. O takie in­for­ma­cje może teraz wy­stą­pić nie tylko pro­ku­ra­tu­ra. Takie prawo ma też każda osoba fi­zycz­na i firma, które wy­ka­żą, że jest to nie­zbęd­ne dla ochro­ny dóbr oso­bi­stych i do­bre­go imie­nia. Na­mie­rze­nie "hej­te­ra" może trwać tylko kilka minut. (JS)


 


« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Maciej 19:05, 6 stycznia 2018

  Kogo dzisiaj stać by rozpocząć hodowlę kanarka harceńskiego na profesjonalnym poziomie?Przykładowo regał na dziesięć legówek. Kilkadziesiąt klatek pojedynek dla samczyków.Klatki szkoleniowe.Duże fruwalki z oddzielnymi pomieszczeniami dla samiczek i samców.Należy nabyć dobry materiał do lęgów.Posiadać dużo wolnego czasu szczególnie w okresie lęgowym i szkoleniowym.Wyjazd wakacyjny wiąże się ze znajomością osoby która posiada minimum wiedzy i będzie chciała zaopiekować kanarkami.Posiadać bardzo dobre warunki lokalowe. Mnieć kasiorę na wyjazdy związane z konkursami a szczególnie mistrzostwami polski.Gdzie ci następcy?

  Odpowiedz
 • Hodowca 18:17, 8 stycznia 2018

  Dla chcącego nic trudnego ,Ty sam Macieju możesz zostać dobrym przykładem .Zamiast tracenia czasu na rozpisywaniu się samych krytykujących tekstów ,radził bym spróbować kariery w hodowli kanarka harceńskiego .Wiesz jaka to przyjemność wyhodować 90 punktowego kanarka .Spróbuj wówczas sam się przekonasz ,a należeć do grona hodowców tego umiłowanego ptaszka ,marzenie ,czkamy .Jak miło wreszcie było by Cię poznać ,marzenia nas wszystkich -czekamy .

  Odpowiedz
 • Maciej 19:07, 10 stycznia 2018

  Panie Hodowco jeżeli na zewnątrz mamy temperatury minusowe to trudno napisać że mamy upały.

  Odpowiedz
 • Admin 19:16, 10 stycznia 2018

  Hodowco nie jesteś żadnym hodowcą tylko hejterem każdy szanujący się hodowca podpisuje się z nazwiska i imienia tobie przyznanie się do swojej tożsamości to wstyd i hańba i tym samym hańbisz nasz ród wstyd dla ciebie i innych hańbiących kanarka harceńskiego. FUJ WSTYD.

  Odpowiedz
 • Admin 19:17, 10 stycznia 2018

  Pamiętaj Maciej jest gościem.

  Odpowiedz
 • Adam Rudecki 9:58, 13 stycznia 2018

  Sam Pan sobie odpowiedział dlaczego jest tak jak jest. Kilka razy wspomina Pan o atmosferze i minach uczestników na zawodach kanarczanych. Widać że nie brał Pan nigdy udziału w czymś takim bo by Pan wiedział że zachowuje się ciszę aby nie zakłócać odbioru bezpośrednio zaineresowanym słuchaniem danej kolekcji. I kilka słów do Ciebie Janku. Jak ktoś pisze pod pseudonimem a czyni to w sposób kulturalny to nie powód aby go wyzywać. To tyle, koncentracja na kolejnym sezonie hodowlanym wskazana. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • Maciej 18:19, 13 stycznia 2018

  Obojętnie co widać na zdjęciach i ich interpretacjach - wiadomym powszechnie jest że środowisko hodowców harcena jest klubem zamkniętym liczącym coraz mniej członków corocznie wyhodowujących coraz mniej ptaszków a "rynek zbytu" kurczy się jeszcze szybciej.Jeszcze dziesięć lat i wszystko będzie pozamiatane i żadne dywagacje tu nic nie pomogą.

  Odpowiedz
 • Adam Rudecki 21:37, 13 stycznia 2018

  Amen.

  Odpowiedz
 • Maciej 18:24, 14 stycznia 2018

  Księga pana Haze następnie pana Zielińskiego oraz Pana Szymczaka była pełna wpisów na tematy związane z harcenem pisanymi przez hodowców i sympatyków.Pan Ryszard to wszystko później spieprzył i obecnie prowadzi tą księgę jako wpiski Ryszarda.

  Odpowiedz
 • Maciej 17:26, 28 grudnia 2017

  Panie Janie do następnych mistrzostw polski będzie cisza bo jak zwykle towarzystwo kisi się we własnym sosie.Nawet brak nagrań najlepszych kolekcji.O czym to świadczy? O lekceważeniu tych którzy nie byli na MP.

  Odpowiedz
 • Admin 18:41, 28 grudnia 2017

  Panie Macieju a kto to miał nagrywać i na czym na tym gównianym sprzęcie który pamięta dalekie czasy PRLu?
  Proszę zobaczyć zdjęcia. Jakość dźwięku i obraz tragedia nic nie słychać i nie widać obraz zamazany a dźwięk nawet nie stereo tylko mono tragedia głośnik tylko z telewizora z ogromnym szumem bardziej słychać szum niż ptaki. A to dlatego że kol. Janeczek jest właścicielem tego szmelcu i takich jak ja z wysoką jakością sprzętu nie dopuszcza uważa się za guru.

  Odpowiedz
 • Admin 19:21, 28 grudnia 2017

  To jest sprzęt jaki powinien być na MP to już wcześniej opisywałem. Sam sprzęt był bardzo drogi kamera 1800 zł statyw 200 zł kable 150 zł karta pamięci 64 GB 150 zł i jeszcze kino domowe 1900 zł które służy do obsługi konkursów gdzie dźwięk i obraz jest perfekcyjny dźwięk bez jakichkolwiek szumów czy zniekształceń idealny obraz full hd. Koszta bardzo wysokie ja nigdy tych pieniędzy nie odzyskam to jest moje poświęcenie ale są tacy co tego nie doceniają.

  Odpowiedz
 • Maciej 19:29, 30 grudnia 2017

  Nawet to o czym pan pisze świadczy o lekceważeniu tych którzy nie byli na MP harcena. Jak można promować w obecnych czasach kanarka harceńskiego i zaciekawić tym ptaszkiem innych jak nie przedstawianiem kolekcji mistrzowskich w akcji.Widać wyraźnie że całemu towarzystwu zależy bardziej na wynikach indywidualnych i przy okazji skonsumowaniu sukcesu bo jedna z najważnieszych rubryk w tak dużej ilości stron harcena to link o sprzedaży.Praktycznie wiele z nich jest nie zmieniana przez lata oprócz pańskiej.

  Odpowiedz
 • Admin 16:37, 23 grudnia 2017

  Cytat dla Ryszarda Szymczaka z Bydgoszczy:
  Kto wal­czy, może przeg­rać. Kto nie wal­czy, już przeg­rał.
  I w tym roku przegrałeś to jest kompromitacja na całego.

  Odpowiedz
 • Maciej 18:37, 23 grudnia 2017

  Panie Janie wpisy Rysia przypominają klasą obecne TW "Bolka".Pokazują bezradność i samotność w sieci.

  Odpowiedz
 • Admin 19:08, 23 grudnia 2017

  Panie Macieju w mojej księdze gości Ryszard Szymczak wpisał się jako Sponsor i dokonał wpisu kompromitacja. Tak więc moja riposta. Nigdy nie był moim sponsorem wręcz przeciwnie to ja jemu założyłem pocztę mailową i stronę internetową teraz tak mi fałszywiec dziękuje on nie miał wtedy zielonego pojęcia o internecie ani o poczcie i o tworzeniu stron zawdzięcza to mi.To jest stary samotny w sieci zgorzkniały człowiek który sam do siebie pisze( demencja starcza)już zapomniał co ja dla niego zrobiłem. Chciał mieć nową stronę zrobił mu chłopak młody człowiek informatyk zażądał zapłaty to on stwierdził że nie zapłaci. Ryszard to człowiek żałosny bez ambicji żerujący jak pasożyt na kimś i bardzo wulgarny. Nie raz rozmawiałem z nim na skypie moja żona to słyszała i reagowała na jego przekleństwa co słowo to kur-a h--j itd.
  Ryszardzie Szymczak z Bydgoszczy kompromitacją to jesteś ty. Jesteś hejterem. Twoje dane w sieci nigdy nie są anonimowe to jest twój nr IP: 46.1xx.165.231 i nie jesteś i nigdy nie byłeś moim sponsorem ja nie jestem dziwką. I nie wpisuj się jako Wacek bo to się kojarzy z hu---m.

  Odpowiedz
 • Rafał 15:43, 23 grudnia 2017

  Bardzo chętnie. Na stronie jest numer do Pana,, wiec moge po świętach się odezwać i uda nam się ugadac. Z przyjemnością przyjadę !

  Odpowiedz
 • Admin 15:50, 23 grudnia 2017

  Rafał nie twórz nowych wątków tu jest coś takiego jak odpowiedź do danego postu. Ok zapraszam.

  Odpowiedz
 • Rafał 13:39, 23 grudnia 2017

  Mieszkam w Katowicach. Dziękuję za odpowiedź :) ciężko pewnie będzie żeby ktoś „zaprosił” mnie tylko na odwiedzenie go i pokazanie swoich kanarkow.

  Odpowiedz
 • Admin 13:48, 23 grudnia 2017

  Rafale to zapraszam do Gliwic do mnie jest nie daleko.

  Odpowiedz
Kreator stron www - przetestuj!