Statystyki
Chcesz coś skopiować to mnie poprośchlust.ogg

Wyniki Mistrzostw Polski

Warszawa 1988 r
1. Mrowiec Teofil 358,3 pkt oddz.Katowice
        2. Nowara Norbert 355,0 pkt oddz.łaziska Górne
            3. Smolarkiewicz Grzegorz 354,3 pkt oddz.Poznań

Opole 1989 r
        1. Nowara Norbert 356,0 pkt oddz.Łaziska Górne
 2. Mikuła Zdzisław 354,33 pkt oddz.Szczecin
3. Haczyk Marian 354,33 pkt oddz.Szczecin

Katowice 1990 r
1. Żelazko Teodor 359,5 pkt oddz.Radzionków
      2. Oraczewski Jan 357,6 pkt oddz.Hutnik-Kraków
3.Wilke Robert 357,0 pkt oddz.Łaziska Górne

Opole 1991 r
      1. Nowara Norbert 357,6 pkt oddz.Łaziska Górne
                      2. Wilczek Zygmunt 352,3 pkt oddz.Czerwionka-Leszczyny
3. Stańczyk Stanisław 352,0 pkt oddz.Bytom


 Racibórz 1992 r
 1. Robaczewski Zbigniew 358,6 pkt oddz.Olsztyn
  2. Prusicki Mieczysław 357,3 pkt oddz.Sosnowiec
3. Karamara Jan 355,6 pkt oddz.Hutnik-Kraków

Mysłowice 1993 r
1. Prusicki Mieczysław 358,3 pkt oddz.Sosnowiec
2. Robaczewski Zbigniew 356,0 pkt oddz.Olsztyn
3. Nowara Norbert 352,3 pkt oddz.Łaziska Górne

Opole 1994 r
1. Robaczewski Zbigniew 360,0 pkt oddz.Olsztyn
2. Robaczewski Zbigniew 358,3 pkt oddz.Olsztyn
3. Robaczewski Zbigniew 353,3 pkt oddz.Olsztyn

Mikołów 1995 r
            1. Robaczewski Zbigniew 355,5 pkt oddz.Olsztyn
2. Pala Jan 353,5 pkt oddz.Częstochowa
        3. Szkutnik Mieczysław 352,0 pkt oddz.Lublin

Katowice 1996
    1. Mikuła Zdzisław 359,6 pkt oddz.Szczecin
2. Szczeszek Jan 358,5 pkt oddz.Bytom
 3. Pala Jan 358,0 pkt oddz.Częstochowa

Kraków 1997 r
1. Prusicki Mieczysław 359,0 pkt oddz.Bytom
      2. Robaczewski Zbigniew 357,0 pkt oddz.Olsztyn
  3. Karamara Jan 356,7 pkt oddz.Hutnik-Kraków

Mysłowice 1998 r
1. Pala Jan 354,6 pkt oddz.Częstochowa
2. Pala Jan 354,1 pkt oddz.Częstochowa
            3. Gwiazdoń Krzysztof 354,0 pkt oddz.Oświęcim

Opole 1999 r
1. Stawirej Józef 360,0 pkt oddz. Wrocław
      2. Rados Leszek 360,0 pkt oddz.Częstochowa
          3. Robaczewski Zbigniew 360,0 pkt oddz.Olsztyn

Częstochowa 2000 r
1. Stawirej Józef 353,0 pkt oddz.Wrocław
        2. Nowakowski Lesław 352,5 pkt oddz.Legnica
                              3. Knopek Krzysztof 351,5 pkt oddz.Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny 2001 r
1. Pękala Czesław 360,0 pkt oddz.Wałbrzych
2. Pękala Czesław 356,5 pkt oddz.Wałbrzych
      3. Robaczewski Zbigniew 356,0 pkt oddz.Olsztyn

Opole 2002 r
      1. Prusicki Mieczysław 358,0 pkt oddz.Bytom
    2. Pękala Czesław 355,0 pkt oddz.Wałbrzych
3. Stawirej Józef 353,0 pkt oddz.Wrocław

Sosnowiec 2003 r
        1. Robaczewski Zbigniew 355,0 pkt oddz.Olsztyn
                        2. Knopek Krzysztof 354,0 pkt oddz.Czerwionka-Leszczyny
3. Pękala Czesław 353,0 pkt oddz.Wałbrzych

Czeladź 2004 r
1. Mikuła Zdzisław 352,6 pkt oddz.Szczecin
                          2. Knopek Krzysztof 351,0 pkt oddz.Czerwionka-Leszczyny
3. Mikuła Zdzisław 350,0 pkt oddz.Szczecin

Czeladź 2005 r
              1. Karamara Jan 354,0 pkt oddz.Hutnik-Kraków
            2. Rados Leszek 352,5 pkt oddz.Częstochowa
3. Kozik Jerzy 351,0 pkt oddz.Czeladź

Czeladź 2006 r
                              1. Knopek Krzysztof 351,5 pkt oddz.Czerwionka-Leszczyny
            2. Robaczewski Zbigniew 350,5 pkt oddz.Olsztyn
3. Niemiec Józef 350,5 pkt oddz.Rzeszów

Rok 2007 Mistrzostwa Polski odwołane z powodu ptasiej grypy

Czeladź 2008 r
        1. Stępień Dariusz 360,0 pkt ZHK. Sosnowiec
2. Pala Jan 359,5 pkt oddz.Częstochowa
    3. Mikuła Zdzisław 358,0 pkt oddz.Szczecin

Czeladź 2009 r
1.Kozik Jerzy 355,0 pkt oddz.Czeladź
                          2. Wasilewski Wincenty 354,0 pkt oddz.Częstochowa
          3. Mikuła Zdzisław 351,0 pkt oddz.Szczecin

Czeladź 2010 r
        1. Mikuła Zdzisław 360,0 pkt oddz.Poznań
2. Kozik Jerzy 358 pkt oddz. Czeladź
      3. Mikuła Zdzisław 358 pkt oddz.Poznań
Czeladź 2011 r
1. Kozik Jerzy 357,5 pkt oddz.Czeladź
        2. Szostek Artur 355,0 pkt ZHK. Sosnowiec
    3. Zieliński Paweł 354,0 pkt oddz.Poznań

Czeladź 2012 r
    1. Góralski Wojciech 356,0 pkt oddz.Bydgoszcz
    2. Janeczek Sylwester 355,0 pkt ZHK Sosnowiec
3. Rados Leszek 353,0 pkt oddz.Częstochowa

Czeladź 2013 r
          1.Niemiec Józef 354,0 pkt  PSHKiPE. Rzeszów
                2. Szymczak Ryszard 349,0 pkt oddz . Bydgoszcz
3, Stec Sławomir 346,0 pkt SHP Poznań

Czeladź 2014 r
    1.Janeczek Sylwester 359,0 pkt ZHK Sosnowiec
2.Niemiec Józef 357,0 pkt PSHKiPE Rzeszów
3.Niemiec Józef 353,0 pkt PSHKiPE Rzeszów

Czeladź 2015 r
1. Kozik Jerzy 351,0 pkt oddz.Czeladź
  2. Labus Andrzej 350,0 pkt oddz.Bytom
                3. Surowiecki Wiesław 349,5 pkt ŁSHKiPO Łódź

Poznań 2016 r
      1. Mikuła Zdzisław 354,7 pkt  SHP Poznań
      2. Niekrawiec Donat 351,9 pkt oddz. Opole
 3. Stawirej Józef 351,7 pkt oddz. Opole


Wybrane zdjęcia
Kreator stron www - przetestuj!